O Golden Table

Polscy Mistrzowie Olimpijscy na CSIO5* Sopot 2017

W 2016 roku po raz pierwszy organizatorzy CSIO5* Sopot zaprosili na zawody polskich Mistrzów Olimpijskich. Uroczysta parada 18 złotych medalistów była niezwykle ciepło przyjęta przez publiczność. Był to najbardziej poruszający fragment zawodów. Pragniemy, by spotkania widzów z największymi polskimi sportowcami stały się cyklicznym wydarzeniem towarzyszącym zawodom CSIO w Sopocie.

W 2017 roku nad Spotkaniem Polskich Mistrzów Olimpijskich patronat honorowy objął pan Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Kolejny raz będę miał przyjemność odwiedzić wspaniałe zawody CSIO5* organizowane przez Hipodrom Sopot. Będzie to tym bardziej niezwykłe, że spotkam się z serdecznymi przyjaciółmi i autorytetami świata sportu. To wielkie przeżycie nie tylko dla fanów sportu ale i dla nas, Olimpijczyków. Do zobaczenia w Sopocie!

Mateusz Kusznierewicz

 

Golden Table to spotkanie złotych polskich medalistów Igrzysk Olimpijskich, które towarzyszy światowej rangi zawodom CSIO 5 * w Sopocie.

Niepowtarzalna okazja do poznania wybitnych sportowców, niezwykłych osobowości, osiągających w swoich dziedzinach najlepsze wyniki. Od 1924 roku Polska zdobyła 64 złote medale na Letnich Igrzyskach Olimpijskich i 6 złotych medali na Igrzyskach Zimowych. W spotkaniu Golden Table wezmą udział Mistrzowie z wielu dyscyplin – lekkoatletyki, boksu, zapasów, podnoszenia ciężarów, szermierki, strzelectwa, wioślarstwa, judo, pięcioboju, pływania, żeglarstwa, gimnastyki, piłki nożnej, siatkówki oraz oczywiście jeździectwa.

Zapraszamy na spotkanie z Bohaterami Polskiego Sportu!

 

WKRÓTCE
Zapraszamy na transmisję
CSIO Program program

wyniki Wyniki dostępne od pierwszego dnia zawodów.