Lista zawodników
Lp.Imię zawodnikaNazwisko zawodnikaKraj
1Roland ENGLBRECHTAustria
2JuliaHOUTZAGER-KAYSERAustria
3MaxKÜHNERAustria
4GerfriedPUCKAustria
5ChristianRHOMBERGAustria
6KarelCOXBelgia
7PieterDEVOSBelgia
8WoutnerDEVOSBelgia
9ThierryGOFFINETBelgia
10NicolaPHILIPPAERTSBelgia
11ConstansVAN PAESSCHENBelgia
12CassioRIVETTIBrazylia
13KarinaAZIZKanada
14EmmaAUGIER DE MOUSSACRepublika Czeska
15AlesOPATRNYRepublika Czeska
16KamilPAPOUSEKRepublika Czeska
17ZuzanaZELINKOVARepublika Czeska
18OndrejZVARARepublika Czeska
19UrmasRAAGEstonia
20MarcBETTINGERNiemcy
21JosephCLAYTONWielka Brytania
22JessieDREAWielka Brytania
23JohnWHITAKERWielka Brytania
24MichaelWHITAKERWielka Brytania
25TimWILKSWielka Brytania
26GuyWILLIAMSWielka Brytania
27BalázsHORVÁTHWęgry
28MariannHUGYECZWęgry
29SzabolcsKRUCSÓWęgry
30GaborSZABÓ JRWęgry
31JamieWINGRAVEWęgry
32BertramALLENIrlandia
33DavidSIMPSONIrlandia
34Captain GeoffCURRANIrlandia
35CianO'CONNORIrlandia
36PaulKENNEDYIrlandia
37TheodoreBORISIzrael
38PiergiorgioBUCCIWłochy
39EmanueleGAUDIANOWłochy
40TaizoSUGITANI,Japonia
41AndriusPETROVASLitwa
42MarcelEWENLuksemburg
43MarcHOUTZAGERHolandia
44DoronKUIPERSHolandia
45AniekPOELSHolandia
46SanneTHIJSSEN,Holandia
47VincentVOORNHolandia
48RobertVOSHolandia
49BruceGOODINNowa Zelandia
50PalFLAMNorwegia
51GeirGULLIKSENNorwegia
52VictoriaGULLIKSENNorwegia
53MargretheHARTMANNNorwegia
54Marit HSKOLLERUDNorwegia
55Jan BobikPolska
56Kamil GrzelczykPolska
57ŁukaszKazmierczakPolska
58MściwojKiecońPolska
59KlaraKostrzewaPolska
60ŁukaszKozaPolska
61DawidKubiakPolska
62MarekLewickiPolska
63KrzysztofLudwiczakPolska
64AleksandraLusinaPolska
65KrzysztofOklaPolska
66AndrzejOpłatekPolska
67JarosławSkrzyczyńskiPolska
68ŁukaszWasilewskiPolska
69MaksymilianWechtaPolska
70WeronikaWilskaPolska
71WojciechWojcianiecPolska
72JacekZagorPolska
73MichałZiębickiPolska
74Antonio MatosALMEIDAPortugalia
75LucianaDINIZPortugalia
76Mario WilsonFERNANDESPortugalia
77Luis SabinoGONÇALVESPortugalia
78DuarteSEABRAPortugalia
79AlexandrBELEKHOVRosja
80VladimirBELETSKIYRosja
81NataliaBELOVARosja
82ValeriaSOKOLOVARosja
83BronislavCHUDYBASłowacja
84MonikaNOSKOVICOVASłowacja
85LidijaGRUMSłowenia
86RobinINGVARSSON,Szwecja
87DouglasLINDELÖWSzwecja
88HelenaPERSSONSzwecja
89LinWIDMARKSzwecja
90AlexanderZETTERMANSzwecja
91StellaTRÜMPISzwajcaria
92DerinDEMIRSOYTurcja
93EfeSIYAHITurcja
94LaurenHOUGH,Stany Zjednoczone
95LillieKEENANStany Zjednoczone
96ReedKESSLERStany Zjednoczone
97LauraKRAUTStany Zjednoczone
98ChloeREIDStany Zjednoczone
99ParisSELLONStany Zjednoczone
WKRÓTCE
Zapraszamy na transmisję
CSIO Program program

wyniki Wyniki dostępne od pierwszego dnia zawodów.